Neden iGrow?

Neden iGrow?

 • iGrow Hakkında Çağın en önemli sorunlarından biri yetersiz ve dengesiz beslenme. Sabri Ülker Gıda Araştırmaları Enstitüsü Vakfı olarak gıda ve beslenme konusunda iyi, güvenilir ve bilimsel bilgiyi Türk toplumuna sunmak, bu konuda farkındalık sağlamak ve bunun yaygınlaşmasında öncü olmak en önemli hedeflerimizden biri.
 • Bilimsel Ölçümler Kolaylıkla kullanabileceğiniz uygulama ile çocuğunuzun yaşını, boyunu ve kilosunu girerek bilimsel ölçümlerle elde edilmiş verilere göre gelişimini takip edebilirsiniz.
  Girilen veriler doğrultusunda çocuğunuzun gelişiminin hangi aşamada olduğunu görebilirsiniz.
 • Öneriler iGrow uygulaması çocukların yeterli ve dengeli beslenmesi için öneriler içerir.
  Çocukların fiziksel gelişiminin sağlıklı olması için tavsiyeler sunar.
  Uyku düzeninin sağlanması için ipuçları içerir.
 • Kim İçin Uygulama 0-18 yaşında çocuğu,
  yakını olan tüm ebeveynlere
  yönelik bir uygulama.


Akıllı telefonlarınıza hemen şimdi indirin!

Türkçe

iGrow Hollanda’dan sonra ilk defa Türkiye’de!

Sabri Ülker Gıda Araştırmaları Enstitüsü Vakfı, ebeveynleri çocuklarının sağlıklı gelişimini takip edebileceği uygulama; iGrow ile buluşturuyor.

Hollandalı Araştırma-Geliştirme kuruluşu TNO (Netherlands Organisation for Applied Sicentific Research) tarafından geliştirilen İGrow uygulaması Hollanda’dan sonra ilk defa Türkiye’de. Kolaylıkla kulllanılan uygulama ile çocukların yaşı, boyu ve kilosu girilerek, bilimsel ölçümlerle elde edilmiş verilere göre gelişiminin takibi sağlanıyor. Ayrıca; beslenme, fiziksel aktivite ve uyku alışkanlıkları hakkında öneriler izlenebiliyor. iGrow uygulamasını akıllı telefonlara Google Play ve Apple Store’dan indirebilirsiniz.


Broşürü görüntülemek için tıklayın!
Hemen şimdi indirin! ANDROID iOS App Store